У грудні ціни на нерухомість у Великобританії знову зросли, як і в попередні два місяці. Зараз середня ціна будинку становить близько 287 105 фунтів стерлінгів. Отже, коли на ринку з'являються вигідні пропозиції, покупці одразу укладають угоди. Проте такої ж історії з цим будинком за 70 тисяч фунтів не сталося.

Зверніть увагу Що очікує ринок нерухомості у 2024 році: від глобальних тенденцій до локальних прогнозів

Який сюрприз залишили власники

Будинок з терасою в Барроу-ін-Фернесс, Камбрія, здавався ідеальною пропозицією, але це лише на перший погляд. Агенти з продажу називають його "чудовою інвестиційною можливістю". Можливо, це так, але нові власники мають бути готові, що разом з будинком придбають купу мотлоху, який ледь не до стелі.

Нерухомість Тренди і натхненняГоловна спальня / Фото bettermove.co.uk

У головній спальні речами закиданий увесь комод, частково ліжко та підлога. У другій спальні ситуація не краща, а їдальню "поглинуло" море сумок, постільної білизни та контейнерів. Проте найгірший безлад – у вітальні. Вся підлога вкрита побутовими речами, мабуть, по груди.

Поміж усім цим мотлохом уважні помітять стан стін у головній спальні та вітальні, які потребують оновлення. Новим власникам треба буде важко попрацювати, щоб довести будинок до ладу.

Нерухомість Тренди і натхнення
Найгірший безлад у вітальні / Фото bettermove.co.uk

Соцмережі вибухнули жартами про це помешкання, яке описали як "купівлю особистого кошмару" та "пропозицію, яку не можна пропустити". Агенти ж кажуть, що продають такі занедбані будинки інвесторам, які "хочуть розширити свій портфель".