За останні кілька років чорні стільниці втратили популярність. Мармурові, гранітні та навіть кварцові покриття цього темного відтінку обирали набагато менше за світлі. Проте існує думка, що чорні стільниці знову в тренді, – і ось що кажуть дизайнери.

Зверніть увагу Квадрат за донат: ЛУН і РІЕЛ розіграють квартиру за внесок до фонду "Повернись живим"

Чорні стільниці знову в тренді: так чи ні

Нерухомість Тренди і натхнення Кухня з чорною стільницею
Кухня в сучасному фермерському будинку з чорною стільницею / Фото deVOL

Оздоблення похмурими кольорами цього року дуже популярне, тому не дивно, що темні відтінки знову з'являються в дизайні інтер'єру. Також дизайнери спостерігають повернення застарілих тенденцій, зокрема, тренд на чорні стільниці.

Чорний граніт був основним матеріалом у дев'яностих роках, і він досі має певну стриману розкіш, особливо після шліфування, тому ми раді бачити його на кухнях багатьох клієнтів,
– каже Гелен Паркер, креативний директор лондонського виробника deVOL Kitchens.

Нерухомість Тренди і натхнення Кухня з чорною стільницею
Чорно-рожева кухня / Фото Lick

Чорні стільниці створюють сміливий ефект, що додає привабливості кухні. Багато хто помилково вважає їх холодними й стерильними на вигляд, але за правильного поєднання кольорів в інтер'єрі, такого відчуття можна уникнути.

Смілива та ефектна чорна стільниця, безумовно, робить акцент на кухні, незалежно від того, зроблена вона з бетону чи натурального каменю. Хоча чорний можна вважати холодним кольором, він додає на кухні тепла та затишку в поєднанні зі світлішими або м'якшими тонами шаф,
– пояснив Алекс Мейн, директор лондонської студії The Main Company.

Серед улюблених матеріалів дизайнерів: чорний мармур або кварц, темний горіх, бетон і граніт.