Ніщо не зрівняється з теплим і затишним стилем дизайну інтер'єру, особливо в холодні зимові місяці. Якщо все, що вам хочеться – це згорнутися калачиком біля каміна з книгою та гарячим шоколадом, стиль декору, який ставиться затишок на перше місце, буде найкращим варіантом.

Зверніть увагу Як змінився ринок нерухомості України у 2023 році

Що означає концепція затишку під назвою хюґе

Слово "хюґе" не дарма означає добробут, адже ця данська тенденція справді закликає облаштовувати свій дім затишно та комфортно. Для таких інтер'єрів найперше характерні:

  • тепла нейтральна колірна палітра;
  • текстурні деталі;
  • мінімалістський підхід.

Нерухомість Тренди і натхненняВітальня за концепцією хюґе / Фото AHG Interiors

У світі дизайну концепція хюґе стала такою ж улюбленою, як скандинавська. Тут головне дотримуватися принципу "що менше, то краще". Гарна новина полягає в тому, що здебільшого ви можете облаштувати інтер'єр за концепцією хюґе з того, що є у вашому домі.

Хюґе пропонує втечу від усього метушливого, враховуючи сучасні технології. Мінімізуйте кількість техніки, щоб створити інтер'єр, який стане спокійним і домашнім притулком. У сучасному швидкоплинному світі про це варто дбати.

Нерухомість Тренди і натхненняЗатишна спальня в теплих тонах / Фото Kathy Kuo Home

Дизайнери кажуть, що данський стиль нікуди не дінеться, а з часом лише вдосконалиться і буде підлаштовуватися під нові тренди й потреби суспільства.