Видові квартири пропонує, зокрема, Корпорація Нерухомості РІЕЛ, інформує 24 канал. Придбати таке житло девелопер пропонує у новобудовах Києва. Про особливості цих квартир, а також їхні переваги – далі.

Читайте також Як отримати безкоштовне житло в Україні: список держпрограм та умови участі

Що таке видові квартири

Видові квартири – це окремий клас житла високого цінового діапазону. Часто такі квартири обирають для інвестицій. Вікна, що виходять на парк, історичні та культурні пам’ятки, центр міста або просто красивий природний ландшафт, легко додають до ціни від 5 до 20%.

Найчастіше видові новобудови маркуються класом "комфорт" та вище. Окрім краєвиду покупці отримують ряд ексклюзивних послуг.


Вид із ЖК "Берег Дніпра" від Корпорації Нерухомості РІЕЛ / Фото РІЕЛ

Переваги видових квартир

Комфорт

Видова квартира – це житло з індивідуальним плануванням. Завдяки цьому власник може облаштувати простір на власний смак. При цьому чудовий вид з вікна стане продовженням інтер’єру і його органічним доповненням.

Безпека

Видові квартири розташовуються вище 2 – 3 поверху. Це означає, що вони не доступні зловмисникам для проникнення через вікно, а також пропонують підвищену конфіденційність.

Клас житла робить такі будинки суперзахищеними. Територія сучасного житлового комплексу знаходиться під охороною і підключена до системи відеоспостереження, а всі вікна виготовлені з багатошарового скла, що витримує механічні навантаження будь-якого типу.

Вигідне інвестування

Нерухомість з мальовничим видом з вікна цінується вище, ніж та, чиї вікна виходять на непривабливі двори або промислові зони. Такі квартири швидко розкуповують, що закономірно підіймає їхню вартість.

Де купити видову квартиру у Києві

ЖК "Берег Дніпра"


ЖК "Берег Дніпра" від Корпорації Нерухомості РІЕЛ / Фото РІЕЛ

Комплекс розташований на першій береговій лінії з фантастичними краєвидами на правий берег та Дніпро. Усього тут 28 поверхів. Великі панорамні вікна впустять багато сонця у вашу оселю, а ввечері забезпечать неймовірне видовище – захід над дніпровськими хвилями.

Ви відпочиватимете очима та душею на дивовижних краєвидах, не виходячи з квартири. Так буде завжди, адже жоден новий будинок не закриє ваше небо,
– розповідає про переваги проєкту девелопер.

ЖК Nordica Residence


ЖК Nordica Residence від Корпорації Нерухомості РІЕЛ / Фото РІЕЛ

Nordica Residence – це прогресивний житловий комплекс на Печерську. В наявності є 117 видових квартир різних конфігурацій – від одно- до шестикімнатних.

Унікальний лаунж-простір, розташований на даху одного з будинків, сповнений приємних несподіванок. Ця стильна і зручна зона відпочинку, звідки відкривається чарівна панорама печерських пагорбів. Вона, наголошують у КН РІЕЛ, припаде кожному мешканцю до смаку.

ЖК "Львівська Площа"


ЖК "Львівська Площа" від Корпорації Нерухомості РІЕЛ / Фото РІЕЛ

З вікон квартир відкривається незвичайної краси вид на схили Подолу. Найкраще спостерігати за районом із квартир, які розташовані на 10 – 15 поверхах. У Корпорації Нерухомості РІЕЛ наголошують: через пішу доступність до Подолу із численними історичними пам'ятками архітектури, автентичними закладами, музеями, сучасними бібліотеками та галереями, квартири у житловому комплексі розкуповують швидко. Наразі на сайті є лише кілька пропозицій від девелопера.

Наразі у ЖК активно триває облаштування благоустрою території. Паралельно в другій черзі ведуться фасадні роботи.

До теми – Хід будівництва у ЖК "Львівська Площа": дивіться відео