Досить часто приміщення, в яких, здавалося б, уже нічого не виправити, отримують "друге життя". 24 канал зробив надихаючу добірку фото до ремонту і після.

Читайте Бронзова ванна і прозора стеля: відома блогерка показала розкішний особняк

Кухня

Це приміщення нагадувало склад непотрібних речей, однак новий власник доклав максимум зусиль, щоб воно стало світлим та стильним. Численні шафи дозволяють заховати всі потрібні дрібниці і не захаращувати простір, а світлі відтінки візуально розширюють кімнату.

До та після ремонту / Фото Pinterest

Будинок-звалище

У США доволі часто продаються запущені і покинуті будинки. Як правило, це житло людей з низьким соціальним статусом. Будівлі потрапляють на баланс адміністрації, яка не витрачає ресурси на ремонт, а виставляє об'єкти на продаж.

Колишнє "звалище" перетворилося на комфортний для проживання будинок / Фото Phillymag

Санвузол на мансарді

Мансардний поверх часто використовується для зберігання, однак його можна переробити на розкішну ванну кімнату. У цьому проекті стіни, балки і перекриття пофарбували в білий колір, а підлогу зробили із світлого глянцевого кахлю. Затишку приміщенню надають безліч дзеркал та вікно, біля якого стоїть ванна.

Неймовірне перевтілення горища на простору ванну кімнату​ / Фото Pinterest

Важливо Як вибрати квартиру на вторинному ринку: п'ять основних кроків

Вітальня

Це сіре і сумне приміщення, що раніше нагадувало підвал, перетворилося в сучасну і актуальну вітальню для проведення часу всією сім'єю. Стильні меблі і бирюзово-блакитні акценти додали затишку у кімнаті.

Побачивши нову вітальню, що не здогадуєшся, як вона виглядала раніше / Фото Pinterest

Тераса

Відкриті майданчики в будинках – досить часте явище, проте важливо грамотно спланувати простір і зробити правильні акценти.

Неймовірно стильна тераса підійде для відпочинку невеликої компанії​ / Фото Pinterest