Будинок у трьох кольорах розташований на закритій ділянці площею 10 гектарів. Яскравий особняк вирішили продати за 5,4 мільйона доларів.

Зверніть увагу Інвестиційна цінність: чому наявність паркінгу збільшує привабливість житлових комплексів

Унікальний будинок, який "грає барвами"

Район Дір Крік унікальний тим, що тут неймовірні краєвиди на океан. "Це найкраща частина Малібу. Тут менше людей, кращий краєвид", – каже агент з лістингу Кірбі Котлер.

Багатобарвна палітра проявляється в геометричних візерунках на зовнішній частині будинку. Яскраві кольори вибрав власник, щоб будинок виділявся. Зараз його використовують як основне місце проживання.

Усюди світлі стіни, панорамні вікна та дерев'яні меблі / Фото The MLS

Інтер'єр площею 306 квадратних метрів вміщує п'ять спалень. Також в будинку є вітальня та кухня, які ведуть на терасу. Пральня та офіс з краєвидом на гори розташовані на першому поверсі. Там же є основна спальня з двома гардеробними та ванною кімнатою.

По всьому будинку є багато критих терас і внутрішніх двориків. Додаткові сходи ведуть до освітленого сонцем верхнього поверху, де з вікон видно океан, гори та місто. Там є окреме приміщення, яке зараз використовують як офіс, але його можна перетворити на спальню з окремою ванною, кімнату для розваг або студію йоги. Місця достатньо.