Цікаво, що це житло збудували ще в 1909 році, і раніше воно було звичайним, як усі. Проте після кількох капітальних ремонтів різних власників будинок став справжньою химерою. Його, до речі, продають за досить бюджетну ціну – 200 тисяч доларів.

Зверніть увагу Названо найкращі будівельні компанії Львова: КН РІЕЛ – серед лідерів

Від кольорів може запаморочитися в голові

У будинку є спальня, ванна кімната, кухня, їдальня та вітальня, а також ще одна особлива кімната – люкс для собак. Інтер'єр настільки барвистий, що може засліпити.

Єдиною нейтральною кімнатою, де можна відпочити від безлічі кольорів і візерунків, є ванна. Мабуть, у людей відбувався дивний шок, коли вони жили в будинку перші дні.

Будинок для тих, хто обожнює усе яскраве / Фото Three Sixty

"Дизайн інтер'єру та екстер'єру є відображенням яскравої особистості поточного власника. Коли ви входите в дім, ви відчуваєте сонячну енергію – ніби ви перебуваєте в клубі Каліфорнії чи Флориди, але з затишною атмосферою", – каже агентка з продажу.

Нинішній власник придбав нерухомість у 2019 році за 60 700 доларів. Протягом кількох років він справді попрацював над дизайном житла й вклав в оновлення багато коштів, відтак і ціна тепер значно вища. До речі, для чоловіка було важливо переробити другу спальню на кімнату для собак, адже в нього є аж три улюбленці.