У Нью-Йорку презентували надвисокий хмарочос від Foster + Partners

24 жовтня 2022, 08:13
Читать новость на русском

Джерело:

Dezeen

Британська архітектурна студія Foster + Partners завершила будівництво хмарочоса в Нью-Йорку. Проєкт реалізовували у рамках забудови центру Мангеттена.

Будівництво Hudson Yards від Foster+Partners розпочалося у 2019 році. Також до забудови долучаться такі архітектурні бюро як KPF, BIG, Diller Scofidio + Renfro.

Читайте також Як прийняти квартиру від забудовника: покрокова інструкція

50 Hudson Yards: що відомо про новий хмарочос

Хмарочос висотою 308 метрів включає 278 709 квадратних метрів офісних площ на 78 поверхах. Через солідну площу комплекс займає цілий квартал Мангеттена. Окрім іншого тут розміститься офіс технологічної компанії Meta та інвестиційної компанії BlackRock.


Надвисокий хмарочос від Foster + Partners / Фото Dezeen

50 Hudson Yards має симетричний фасад зі склінням від підлоги до стелі. Структурні елементи, які прикрашають фасад, облицьовані білим каменем.

За даними Foster+Partners, для будівлі була розроблена інноваційна стратегія ліфтів. Тут передбачені як традиційні, так і двоповерхові кабіни для пересування поверхами. До того ж постійні орендарі володітимуть приватними ліфтами. 

Надвисокий хмарочос від Foster + Partners / Фото Dezeen

На 32 поверсі передбачено загальну зону із приміщеннями для зустрічей та проведення заходів. А верхній поверх виділили під купольну інсталяцію, яка "виловлює" світло вдень та освітлює будівлю вночі.

Також архітектори передбачили вихід до спеціально побудованого тунелю, який з'єднує хмарочос із сусідньою станцією метро.

Надвисокий хмарочос від Foster + Partners / Фото Dezeen

Нагадаємо. Будівництво Hudson Yards  від Foster+Partners розпочалося у 2019 році. Також до забудови Мангеттена долучаться такі архітектурні бюро як KPF, BIG, Diller Scofidio + Renfro.

Надвисокий хмарочос від Foster + Partners / Фото Dezeen

 

Засновник Foster+Partners долучиться до відбудови Харкова 

Британський архітектор Норман Фостер стане одним з авторів нового генплану харківських районів, які постраждали внаслідок війни. Відомо, що новий генплан міста буде направлений на відновлення житла та послуг, оцінку збитків (у тому числі транспортної інфраструктури), ремонт та реконструкцію об'єктів соціальної сфери та критично важливих об'єктів.