Жіноча спальня – це особливий простір, у якому можуть поєднуватися різні стилі. Існує безліч ідей для створення ідеальної спальні, але тут потрібно пам'ятати одне найважливіше правило: спальня повинна бути місцем розслаблення і відпочинку після насиченого дня. Варто оформити її таким чином, щоб декор діяв заспокійливо.

Читайте також Що таке технічний паспорт будинку та хто оплачує його виготовлення

Приглушені кольори

Спальня, ймовірно, не те місце, де можна експериментувати з неоновими відтінками. Тут краще використовувати нейтральні, заспокійливі та більш приглушені кольори.

Затишок – основа спальні / Фото unsplash

В стилі вінтаж

Для облаштування жіночої спальні можна надихнутися вінтажним стилем. У спальні в стилі ретро відмінно підійде ліжко з каркасом з темного дерева. Правильне освітлення також важливе для вінтажної композиції. Тут добре підійдуть приліжкові лампи з тканинними абажурами, які дадуть ніжне, примхливе світло.

Аксесуари та текстиль також дуже важливі в оформленні в стилі ретро. Обираючи постільну білизну для вінтажної спальні, зупиняйте вибір на білосніжній з ніжною вишивкою або всипаній ніжною галявиною квітів. У вінтажній спальні також чудово пасуватимуть довгі штори.

Ідеальний інтер'єр спальні / Фото unsplash

Простір, наповнений мистецтвом

Для жіночого інтер'єру відмінно підійдуть прикраси у вигляді картин, репродукцій або постерів. Це можуть бути чорно-білі фотографії із зображеннями дів американського кіно, таких як Мерилін Монро чи Одрі Хепберн, графіка, що відсилає до світу моди, чи картини відомих художників.

Увага до деталей – особливо важлива / Фото unsplash

Квітковий мотив

Акцент, який ідеально підійде для жіночої спальні – це, звичайно ж, квіткові візерунки. Багато стилістів радять застосовувати в інтер'єрі шпалери з квітковим орнаментом. Такий декоративний штрих досить яскравий, тому найкраще оформляти у такий спосіб лише одну зі стін.

Ще одна ідея для романтичного оформлення – текстиль, прикрашений квітковим мотивом – постільна білизна, декоративні подушки, покривала або штори.