Корпорація Нерухомості РІЕЛ змогла поєднати усі побажання покупців та інвесторів в одному об'єкті – сучасному клубному будинку Hyde Park, який виводить поняття комфорту на новий рівень. Наразі девелопер працює над реалізацією проєкту.

Читайте також Названо найкращі будівельні компанії Львова: КН РІЕЛ – серед лідерів

Продажі помешкань у новому житловому комплексі вже стартували. Й для тих, кого цікавить ця пропозиція, ми підготували короткий огляд головних переваг Hyde Park. На що варто звернути увагу насамперед, розповідаємо у новому матеріалі.

Преміальність у кожному квадратному метрі

Головною родзинкою нового ЖК від КН РІЕЛ є його тип. Hyde Park – клубний будинок, зведений за ексклюзивним проєктом. Це відображається в стриманому екстер'єрі, наявності терас для релаксу, панорамних вікон та інтер’єру, що поєднує сучасні рішення з красою природи.


Візуалізація інтер'єру в ЖК Hyde Park / Фото РІЕЛ

Усього проєктом передбачено 2 будинки на 98 одно- та двокімнатних помешкань. Таким чином вдасться об'єднати вузьке коло однодумців, які розділяють спільні цінності та дбайливо ставляться до того, що їх оточує.

Самі будинки збудовані із цегли за монолітно-каркасною технологією. Це – додаткова гарантія якості. Вважається, що такому житлу не загрожують будь-які катаклізми, а термін його експлуатації солідно подвоюється.


Екстер'єр Hyde Park / Фото РІЕЛ

Ідеальне розташування

Клубний будинок Hyde Park розташований біля парків "Шевченківський Гай" та "Знесіння", неподалік від центральної частини Львова.

Та переваги комплексу не тільки у вдалому місці розташування, а й в загальній концепції об'єкта, яка грунтується на релаксі та корисному проведенні часу,
– підкреслюють в КН РІЕЛ.

Оскільки будівлю оточують дві паркових зони, мешканці зможуть щоденно насолоджуватися прогулянками, дихати свіжим повітрям та слухати спів птахів замість шуму міста. При цьому, щоб відчути бурхливе життя та доїхати до центру, знадобиться усього 10 хвилин.

Преміальний комплекс Hyde Park: дивитися відео

Важливо, що поруч є школи, дитячий садок, супермаркети, ресторани та аптеки. Сама територія комплексу закрита від авто та сторонніх. Також тут передбачена цілодобова охорона.

Власне ігрове поле

Крім всієї необхідної інфраструктури, в Hyde Park передбачено ексклюзивні зони для розваг та відпочинку. Серед них – власне поле для мінігольфа.

Різноманітні тематичні локації не залишать байдужими жодного мешканця комплексу. І не важливо, чи грали ви у цю гру раніше, чи ні. Ідея мінігольфа полягає в тому, що навіть дитині буде просто, а головне – цікаво освоїти цю гру,
– підкреслюють представники девелопера.

Зони для розваг та відпочинку у ЖК Hyde Park/ Фото РІЕЛ

Окрім цього, на території планують облаштувати баскетбольний майданчик, воркаут зону та корт для гри в падл-теніс.

Різні рівні складності та велика кількість локацій дадуть можливість весело проводити час кожного дня, не виходячи за межі комплексу,
– підсумовують у КН РІЕЛ.

І сьогодні, коли життя, робота та відпочинок тісно переплітаються в одному просторі – таке рішення є надзвичайно практичним.

Більше інформації про унікальний життєвий простір можна отримати на сайті Корпорації Нерухомості РІЕЛ.