ЖК "Велика Британія" від Корпорації Нерухомості РІЕЛ має зручну транспортну розв’язку і розвинену інфраструктуру. Історична частина Львова з самобутніми вуличками також знаходиться неподалік. Що говорять про новобудову одні з перших мешканців ЖК, з'ясовував 24 канал.

До теми Як прийнятий законопроєкт №7441-1 вплине на ринок нерухомості України: думка девелопера

Передноворічний подарунок від КН РІЕЛ

Попри усі виклики 2022 року КН РІЕЛ продовжує вводити в експлуатацію нові об'єкти. Так, на початку грудня девелопер оголосив про здачу аж 299 квартир у п'ятій черзі ЖК "Велика Британія". Квартири у новобудові приваблюють покупців, які шукають комфортне та вишукане помешкання неподалік центральної частини Львова.


КН РІЕЛ здала 299 квартир у п'ятій черзі ЖК "Велика Британія" / Фото РІЕЛ

Що найважливіше – девелопер врахував сучасні реалії. Загалом у ЖК "Велика Британія" передбачено 19 тисяч квадратів житла з безпечним підземним паркінгом та власною розвиненою інфраструктурою: торговельним центром, спорткомплексом, паркінгами, а також дошкільним закладом та школою.

Будинок у п'ятій черзі ЖК "Велика Британія" має панорамні вікна та індивідуальне опалення. Також тут розташовано багато дитячих садків і шкіл, дитячі майданчики, що дуже зручно в наш час. Та й загалом це дуже хороший комплекс,
– розповіла сервіс-менеджерка Корпорації Нерухомості РІЕЛ Ірина Черкас.

Фасад будинку зроблений у стриманому англійському стилі. Ще однією особливістю ЖК є різна поверховість. Відтак у проєкті передбачено не лише просторі квартири, але й дворівневі апартаменти.


ЖК комфорт-класу збудований за монолітно-каркасною технологією / Фото РІЕЛ

Будинки збудовані за монолітно-каркасною технологією з додатковим утепленням. Переваги такого рішення вже оцінили перші мешканці ЖК.

Коли вимикають світло, тепло у квартирах тримається. За годинку не охолоджується,
– поділились мешканці ЖК "Велика Британія" Ярослав і Марія.

За їхніми словами, помешкання утримує тепло ще кілька годин після відключення електропостачання. Тому навіть під час форс-мажорів не доводиться хвилюватися про затишок та комфорт.

Що відомо про ЖК "Велика Британія" від КН РІЕЛ: дивіться відео

У КН РІЕЛ переконані, що інвестори повинні відчувати комфорт не лише після заселення, але й на всіх етапах взаємодії з девелопером. Тому тут пропонують найвигідніші умови та повний супровід при оформленні права власності на житло.

Людина купила квартиру, ми отримали сертифікат про здачу, присвоїли поштову адресу будинку, відбувається реєстрація і тоді вже з клієнтом підписується основний договір та видається право власності, де вказано, що він є власником квартири,
– додає Ірина Черкас.


У ЖК "Велика Британія" передбачено ТЦ, спорткомплекс, дошкільні заклади та школу / Фото РІЕЛ

Загалом упродовж 2022 року КН РІЕЛ ввела в експлуатацію п'ять об'єктів у Львові. Активна робота триває і на київських будмайданчиках. Девелопер обіцяє, що у прийдешньому році інвесторів чекає ще більше приємних новин та зданих квартир, у яких хочеться жити!