Ця ж пивоварня отримала нове життя, а її приміщення перекваліфікували у житлові. Що з цього вийшло та скільки коштує зараз площа, ділимось далі.

Цікаво Контролювати забудову стане легше: девелопер про відкриття реєстру об'єктів будівництва

Як змінили стару пивоварню

Дизайнери цієї квартири зробили неможливе та поєднали промислові атрибути з найсучаснішим стилем. Чудовим простором для реалізації цікавих ідей став колишній завод-пивоварня Anchor Brewhouse, що був споруджений ще у 18 столітті. Його першим власником став Джон Кураж у грудні 1787 року, згодом промислову зону об'єднали з сусідніми пивоварнями. Завершила свою діяльність споруда у 1981 році, проте до сьогодні міцно стояла та збереглась у чудовому стані.

Історичний спадок чудово повернула до сучасного життя вдала реставрація. Сьогодні житлова зона складає 1100 квадратних метрів, де розмістився 10-місний кінозал, винний льох та гостьові кімнати. Додають особливої родзинки перевагам дизайну і неперевершені краєвиди на Тауерський міст.


Унікальний дизайн / Фото House beautiful


Гостьова кімната / Фото House beautiful


Вишукана кухня / Фото House beautiful

Розважальний простір чудово доповнює їдальня з ексклюзивними вітражами Chiswick на стіні. Вишуканими перевагами наповнена і кухня, зокрема вона оздоблена стільницею з темного мармуру та окремою кімнатою для необхідних речей.

Щедро наповнені дизайнерськими новинками і три спальні на верхньому та нижньому рівнях. Найбільша з них має окрему гардеробну ванну кімнати, а дві інші потішать виходом на невелику терасу. Зараз вартість нерухомості складає 8 916 223 долари.