Загальний вигляд ванної кімнати насправді залежить від кольору, а не від меблів чи дорогої сантехніки. Тому обрана вами палітра може змінити відчуття простору за секунду. Дизайнери пропонують три стильні відтінки, які допоможуть створити або заспокійливий, або яскравий простір.

Зверніть увагу Названо найкращі будівельні компанії Львова: КН РІЕЛ – серед лідерів

Заспокійлива зелень

Нерухомість Тренди і натхненняСвітло-зелена ванна кімната з окремою ванною / Фото Lauren Robbins Interiors

"Ванна кімната, особливо головна, повинна створювати відчуття безтурботності та своєрідну можливість втекти від щоденної суєти. М'які кольори, Glass Slipper та Sea Haze Бенджаміна Мура – чудові варіанти для фарбування стін", – кажуть дизайнери.

Зелені тони дуже легкі у використанні, адже їх легко поєднати з іншими нейтральними. Наприклад, якщо пофарбувати стіни у шавлієвий відтінок, то можна поставити у ванній дерев'яні меблі оригінальних кольорів.

Драматичний блюз

Нерухомість Тренди і натхненняПохмура туалетна кімната з блюзом та чорним / Фото Knight Varga Interiors

Темний блюз вважають глибоким відтінком, який додає простору драматизму та вишуканості. Його радять використовувати, як і чорний, через акцентні стіни або шафи. За допомогою блюзу можна створити справді розкішний простір, як-от у цій ванній кімнаті вище.

Сміливий помаранчевий

Нерухомість Тренди і натхненняТемно-помаранчева ванна кімната зі старовинними картинами / Фото Krysten Ledet Interiors

Ванну кімнату можна вважати простором для експериментів. Якщо ви коли-небудь замислювалися про те, як смілива та яскрава колірна гама виглядатиме у вашому домі, подумайте над організацією темно-помаранчевої ванної кімнати.

Та й загалом будь-які сміливі відтінки червоного – ідеальний вибір для цього приміщення. Як кажуть дизайнери, вони сприяють "невимушеному, але витонченому відчуттю".