За найкращі ідеї для обох житлових комплексів Корпорація Нерухомості РІЕЛ подарує по 200 тисяч гривень. Фахівці зазначають, що можна створити і логотип, і слоган або щось одне. Про умови конкурсу та технічне завдання – розповідає Нерухомість 24.

Читайте також Квадрат за донат: ЛУН і РІЕЛ розіграють квартиру за внесок до фонду "Повернись живим"

Як взяти участь у розіграші КН РІЕЛ

Учасник повинен запропонувати логотип та/або слоган для ЖК SOHO чи логотип та/або слоган для ЖК BIG BEN. Пропозиція може бути як для одного ЖК, так і для двох; як разом логотип і слоган, так і окремо – або тільки лого, або тільки слоган.

У роботах можна використовувати лише ті візуальні матеріали, які не порушуватимуть авторські права сторонніх осіб.

Головне завдання конкурсу – не просто створити гарний логотип чи слоган, а передати майбутнім мешканцям, що вони будуть щасливі в ЖК SOHO чи ЖК BIG BEN.

Кожен із вас може зробити свій внесок в розширення комфортного житлового простору міста та збереження його культурного спадку. Не обмежуйте себе в ідеях та у їх вираженні. Давайте разом сформуємо майбутнє обличчя Львова,
– закликає КН РІЕЛ.

Свої креативи треба надіслати до кінця дня 1 серпня 2024 року на електронну пошту press@riel.com.ua. Результати конкурсу будуть опубліковані до 7 серпня 2024 року на офіційному сайті та в соцмережах компанії.

Детальніше ознайомитися з умовами та правилами проведення конкурсу можна за цим посиланням. Технічне завдання представлено тут.

Що відомо про житлові комплекси SOHO та BIG BEN

ЖК SOHO – це майбутній ревіталізований простір на території колишньої фабрики шкіряних виробів "Світанок". Згідно з планом, тут збудують житлові будинки змінної поверховості, комерційні приміщення та торгово-розважальний променад за концепцією "місто в місті".

Нерухомість КН РІЕЛВізуалізація ЖК SOHO / Фото КН РІЕЛ

ЖК BIG BEN – також стане ревіталізованим простором, що примикатиме до території колишнього Львівського автобусного заводу. Відомо, що тут зведуть житлові будинки сучасного галерейного типу.

Нерухомість КН РІЕЛ ЖКПопередній вигляд ЖК BIG BEN / Фото КН РІЕЛ

Обидва житлові комплекси мають одну спільну особливість – поєднання сучасної та давньої архітектури. Корпорація Нерухомості РІЕЛ планує зберегти та відновити старі будівлі та зробити їх частиною "нового центру тяжіння для львів'ян i гостей міста".