Анонсована на початку жовтня темно-зелена хатка стала не першим об'єктом, виставленим на продаж. Раніше жінка реалізувала проєкт у селі Волове.

Читайте також Як прийнятий законопроєкт №7441-1 вплине на ринок нерухомості України: думка девелопера

Що відомо про будинок

Як розповіла ініціаторка ремонту, у столітній хаті залишили рідну підлогу та стелі. Що особливо актуально сьогодні – тут є два повністю справні опалювальні засоби – глиняна піч і керамічний п‘єц.
У будинку є глиняна піч і керамічний п'єц / Фото фейсбук Ганна Гаврилів

У будинку є глиняна піч і керамічний п'єц / Фото фейсбук Ганна Гаврилів

На подвір'ї збереглися додаткові господарські споруди. Крім того, на ділянці висаджені дерева, тому територія нагадує справжній музей просто неба.


Відреставрований будинок / Фото фейсбук Ганна Гаврилів

Майбутні господарі забрали її навіть без попереднього огляду на стадії анонсу і трьох фото – вікна, плитки і фрагменту кімнати,
– розповідає Гаврилів.

Вона додає, що анонсований наприкінці жовтня пакет пропозицій зменшився, адже потенційні покупці зарезервували ще не анонсовані проєкти.

Роботи по них от-от завершаться, і ми радо поділимося з вами світлинами результатів. Тому запрошуємо не лякатися об’єктів "до". Довіряйте нам – вони всі на завершенні прекрасні! Плюс, майбутній господар бере активну участь у технічних та естетичних рішеннях – ми ревіталізовуємо хатку разом,
– зазначає жінка.


Відреставрований будинок / Фото фейсбук Ганна Гаврилів

За її словами, зараз у Поморянах проводять ремонт у кількох хатах. Також у каталозі є цікава ділянка під забудову біля річки.


Інтер'єр відреставрованого будинку / Фото фейсбук Ганна Гаврилів