Як повідомили у Корпорації Нерухомості РІЕЛ, для купівлі було обрано помешкання в новому та сучасному ЖК Riel City, що у Львові. Девелопер підкреслив, що дві з п'яти черг комплексу уже введені в експлуатацію.

Читайте також Що допоможе будівельній галузі пережити 2023 рік: думка фахівців

ЖК Riel City – це помешкання класу комфорт. Головною особливістю комплексу є висока якість будівництва. Технологія зведення – монолітно-каркасна, а фасади утеплені пінополістиролом та мінеральною ватою.


Перші покупці житла у КН РІЕЛ за програмою "єОселя" / Фото РІЕЛ

На території комплексу передбачені прогулянкові зони, підземний паркінг, дитячі майданчики. До того ж на першому поверсі запроєктовані комерційні об'єкти. Тож вже невдовзі тут відкриються кафе, ресторани, магазини, аптеки та інша важлива інфраструктура.

Це лише один із багатьох об'єктів, які беруть участь у програмі "єОселя". При цьому, наголошують у КН РІЕЛ, стати власником нового житла можна як у Львові, так і у Києві. Ознайомитися із квартирами у новобудовах девелопер пропонує на офіційному сайті.

РІЕЛ завжди має, що запропонувати клієнтам, які вирішили придбати у нас житло. В роботі багато наступних угод за програмою "єОселя" і згодом буде ще більше гарних новин,
– підкреслюють у КН РІЕЛ.


ЖК Riel City від КН РІЕЛ / Фото РІЕЛ

Як обрати та придбати житло від КН РІЕЛ в іпотеку "єОселя"

Для нових потенційних покупців у КН РІЕЛ нагадують, що придбати за програмою можна як квартиру, так і майнові права на помешкання, яке будується. При цьому іпотека поширюється лише на багатоквартирні житлові будинки, які не належать до державної чи комунальної власності. Також важливо, аби будинок був зданий в експлуатацію менше ніж 10 років тому.


ЖК "Америка" від КН РІЕЛ / Фото РІЕЛ

Площа житла не повинна перевищувати 52,5 метри квадратних на 1 особу. Ще 21 квадратний метр доплюсовується на кожного наступного члена сім’ї.

Є обмеження і щодо вартості. Так, для квадратного метра у Києва рекомендована вартість становить 56 952 гривні. У Львові – 48 465 гривень. Якщо ж ціна "квадрату" вища, заявнику необхідно самостійно сплатити різницю.

Ще один нюанс, на який слід звернути увагу покупцям, – нерухомість підлягає обов’язковому страхуванню.

Щоб отримати кредит на житло від КН РІЕЛ:

  • Виберіть помешкання на сайті девелопера та забронюйте її.
  • На порталі або у додатку Дія заповніть усі необхідні форми, внесіть дані про бажане житло та банк, який видаватиме вам іпотеку.
  • Сформуйте та надішліть заяву.
  • Отримайте попереднє позитивне рішення банку.
  • Укладіть договір на купівлю житла та договір на іпотеку.
  • Отримайте ключі від вашого помешкання.


ЖК Оk'Land від КН РІЕЛ / Фото РІЕЛ

Навіть у такий непростий час українці мають жити гідно, підкреслюють у КН РІЕЛ. Тому пропонують своїм клієнтам зрозумілі умови оформлення, повний супровід та широкий асортимент квартир, серед яких легко знайти ту, що відповідає вашим запитам.