Так, Корпорація Нерухомості РІЕЛ, яка з 24 лютого 2022 року ввела в експлуатацію 8 об'єктів у Львові та Києві, продовжує повідомляти інвесторам позитивні новини. На початку літа компанія анонсувала відкриття продажів квартир у новому та сучасному житловому комплексі бізнес-класу Maxima Residence, що зводиться на столичному Печерську за адресою вулиця Євгена Коновальця, 30.

Читайте також У чому різниця між житлом комфорт і бізнес-класу: пояснюємо на прикладах

Maxima Residence: що відомо про проєкт

26-ти поверховий будинок на 486 квартир, розділений на 3 черги і реалізовується за монолітно-каркасною технологією будівництва. Стіни новобудови будуть зведені із цегли, а для їх утеплення використовуватиметься мінеральна вата. Опалення в житловому комплексі індивідуальне.


Maxima Residence на Печерську від КН РІЕЛ / Фото РІЕЛ

Сучасна архітектура Maxima Residence поєднується із максимально зручною зовнішньою та внутрішньою інфраструктурою. Загалом проєктом будівництва передбачено:

 • стильну вхідну групу, консьєрж-сервіс;
 • лаунж-зону спільного використання мешканцями з терасою та кімнату для перемовин;
 • зону прийому гостей;
 • дитячу та колясочну кімнати;
 • зони відпочинку на стилобатній частині;
 • закриту територію комплексу, інтелектуальну систему доступу, відеонагляд та охорону;
 • безшумні ліфти;
 • підземний паркінг на 180 місць.

Ви завжди впевнені, що для розвитку та відпочинку вашої дитини створені всі умови, що вас оточують "свої" люди і, куди не кинь оком, усе максимально продумано, комфортно та сучасно,
– підкреслюють у КН РІЕЛ.


Дитяча кімната / Фото РІЕЛ

Саме турбота про рідних лягла в основу філософії новобудови.

"Це місце для людей, які завжди прагнуть більшого для своєї сім’ї. Родина – це їхня релігія, це їхні ідеали та сенс життя. Саме до своїх рідних вони завжди охоче повертаються. І ніколи не поступляться максимальним комфортом для своєї сім’ї та зроблять усе можливе і навіть неможливе, щоб їхні очікування збігалися з реальністю. Коли йдеться про житло для найближчих людей, другорядних моментів не існує, все має бути на максимум, саме таким, як елітне помешкання тут", – пояснює девелопер.

Максимально зручна локація

Як наголошують у КН РІЕЛ, важливою та невід'ємною складовою комфортного життя є максимально зручна локація, що дозволяє оптимально планувати час для бізнесу та відпочинку. Відтак ЖК Maxima Residence розташовано у преміальному місці.


ЖК Maxima Residence розташовано у преміальному місці / Фото РІЕЛ

Усього за 10 хвилин автівкою мешканці житлового комплексу зможуть добратися до Хрещатику. Окрім того, поруч розташовані:

 • бізнес-центри: "Гулівер", "Парус", "Сенатор", IQ Business Center, Horizon Office Tower та інші;
 • фітнес-клуб TSARSKY CITY RESORT;
 • Маріїнський парк, Парк Вічної Слави, ботанічний сад імені Миколи Гришка;
 • широкий вибір ресторанів, супермаркетів та іншої необхідної інфраструктури.

Вартість кватир у Maxima Residence


Стильна вхідна група / Фото РІЕЛ

Вартість квадратного метра на початку будівництва стартує від 50 тисяч гривень, із можливістю придбання на виплат до 31 жовтня 2025 року з першим внеском 30%. Це максимально вигідно, адже, купуючи нерухомість на стадії будівництва, ви отримуєте пропозиції за найкращими цінами та маєте значно ширший вибір помешкань.

Вибрати квартиру можна на сайті КН РІЕЛ або у київському відділі продажу за адресою проспект Повітрофлотський, 56.