Село-привид справді ожило, коли його перетворили на п'ятизірковий курорт. Щоб реалізувати такий проєкт, знадобилося кілька сотень мільйонів доларів.

Зверніть увагу З урахуванням нових вимог: у Львові збудують школу з укриттям, басейном та просторими класами

Відроджене село-курорт

Комплекс площею понад тисячу гектарів розташований між Флоренцією і Пізою. Спочатку відновленням і будівництвом займався тодішній власник – німецький бізнесмен. Він інвестував у проєкт 350 мільйонів доларів. Село відкрили для відвідувачів у 2014 році, але цього було недостатньо.

Лише через десять років після чергової багатомільйонної реконструкції Кастельфальфі запрацювало як курорт. Відкриття відбулося в лютому 2024-го. Мільярдер Шрі Пракашу Лoхia і його родина приголомшили результатом – покинуте італійське село нарешті повністю розкрило свій потенціал.

Нерухомість Тренди і натхненняРозкішна спальня в одній із вілл / Фото Courtesy of Castelfalfi

У селі зараз продають понад два десятки колишніх резиденцій. Перед купівлею потенційні покупці можуть тимчасово поселитися в одній із семи вілл. Окрім того, нові власники відреставрували вітрини занедбаних будівель і перетворили їх на затишні бутики. Там гості можуть придбати кашемірові светри за 400 доларів і поло для гольфу за 200 доларів.

Нерухомість Тренди і натхненняПриватний басейн просто неба / Фото Courtesy of Castelfalfi

Відомо, що в одній з вілл під назвою Casale зупинявся Джастін Бібер. Цей особняк має п'ять спалень, шість ванних кімнат і приватний басейн.