Попри бюджет у 500 тисяч фунтів і шість місяців пошуку нового житла, пара зрозуміла, що не може дозволити собі винаймати квартиру в Лондоні. Розанна та Кілліан були у відчаї, але з часом їм спала на думку цікава ідея покинути сушу й обрати ощадливе життя на воді.

Зверніть увагу Будівництво буде локомотивом розвитку, – девелопер про перспективи українського ринку житла

Тепер пара не платить за житло

Розанна зізнається, що спочатку її не цікавило життя на човні та постійне плавання каналом. Вона вважала, що це буде "важко і брудно". Але після того, як дівчина зі своїм нареченим дослідила такий варіант, то зізналася, що була вражена тим, наскільки це буває розкішно.

Одного разу ми були на каналі й побачили, як повз пропливає катер. Власник запропонував нам зазирнути всередину свого човна. Протягом багатьох років ми думали, що на човнах важко жити і вони трохи брудні. Але з'ясувалося, що це просто чудовий варіант. Жити на воді, прокинутися й бачити, як пропливають лебеді – це дуже приємно. А ще позбавляє від стресу й економить гроші,
– поділилася Розанна.

Нерухомість Тренди і натхнення
Човен закритого типу / Фото Kennedy News

Тоді пара вирішила й собі купити човен, а було це влітку 2022-го. За нове житло розміром 18x4 метри Розанна та Кілліан заплатили 100 тисяч фунтів стерлінгів. Відтоді вони почали жити безкоштовно. Кажуть, що економлять близько 20 400 фунтів на рік.

У судні є одна довга кімната, яка розділена на зони: пральня, вітальня-кухня, ванна кімната й спальня. Це компактний, але багатофункціональний простір. Як тільки пара облаштувалася, то почала ще й заробляти, здаючи в оренду човен на вихідні.

Нерухомість Тренди і натхнення
Затишна спальня зона / Фото Kennedy News

Проте Розанна зізнається, що в їхньому житті на воді виникають і труднощі. Дівчина каже, що не кожен і не кожна зможуть жити на човні.

"У нас немає ні чайника, ні тостера, я не користуюся феном і випрямлячем. У нас просто компостний туалет, треба було навчитися не гидувати", – зізнається Розанна.

Попри це, пара не жаліється. Молоді люди полюбили свій спосіб життя. Вони обоє працюють віддалено, мають гнучкий графік. Пара легко плаває каналом з однієї до іншої точки, коли це потрібно. Зазвичай Розанна та Кілліан живуть у Лондоні та на околицях, але раніше бували у Вотфорді та Станстеді.

Нерухомість Тренди і натхнення
Робоче місце в човні / Фото Kennedy News