Автор оголошення зазначає, що це не квартира, а справжня мрія. Коштує помешкання близько 1 500 000 доларів або 54 745 500 гривень. Гламурні апартаменти з'явилися на платформі OLX, повідомляє 24 Канал.

Зверніть увагу Будівництво буде локомотивом розвитку, – девелопер про перспективи українського ринку житла

Розкіш, яка сподобається не всім

Гламурна квартира має загальну площу 371 квадратний метр, серед яких кухня займає 32 "квадрати". Вона розташована на дев'ятому поверсі 18-поверхового житлового будинку.

Квартира вміщує більш ніж 5 кімнат, які виконали за дизайнерським проєктом. Під час ремонту використовували тільки дорогі матеріали. Кожна кімната справді розкішна, але для багатьох може здатися надто гламурною. І така думка складеться не дарма, адже в інтер'єрі використали багато елементів золота, ліпнини, мармуру, плитки та яскравого освітлення.

Найдорожча квартира в Харкові / Фото OLX

"Супер елітна квартира-мрія!!! У самому центрі Харкова! 371 квадратний метр. 3-поверхова, три види опалення, тераса. Все зроблено з найдорожчих якісних матеріалів. Цю квартиру треба бачити!" – зазначила авторка оголошення.

Квартиру продають з меблями, але їх небагато. Новому власникові чи власниці потрібно буде придбати все необхідне, що теж потребуватиме коштів. Тож вартість розкішних апартаментів насправді не остаточна. Дечого з побутової техніки також не вистачає.

Особливістю квартири є велика тераса з панорамним краєвидом на Харків та околиці. Там можна буде облаштувати гарну відпочинкову зону.

Нерухомість Тренди і натхненняПриватна тераса / Фото OLX