Ці кольори часто використовують в дизайнах інтер'єру. Можливо, у спальнях їх можна побачити рідко, але все ж трапляються. Дізнайтеся, чому ці три тони не варто обирати для кімнати, у якій ви спите та відпочиваєте.

Зверніть увагу З чого почати ремонт: поради відомого українського девелопера

Чорний

Можливо, для когось чорний колір створює затишок у спальні. Та частіше цей колір викликає негативні емоції.

"Чорний, незалежно від відтінку, приносить у спальню відчуття важкості, затьмарює духовність і блокує позитив", – кажуть експерти.

Тож фарбування спальні в чорний колір, найімовірніше, це погана ідея. Такий темний простір створить нещасливе середовище.

Чорна спальня з білими акцентами / Фото Jonathan Gooch

Темно-фіолетовий

Фіолетовий асоціюється з багатством, може, й тому це такий популярний відтінок у дизайні інтер'єрів. Однак фахівці кажуть, що цей колір не варто використовувати у спальнях, принаймні в надмірній кількості. Він має схожі властивості до чорного.

Спальня з фіолетовими стінами та оксамитовим узголів'ям кольору шампанського / Фото Alicia Taylor

Темно-сірий

Дизайнери називають темно-сірим невдалим кольором, якщо мовиться про інтер'єр спальні. Його краще залишити за межами цієї кімнати.

"Темно-сірий може бути дуже фізично та емоційно виснажливим кольором. Загалом тримайтеся якомога далі від вибору темних кольорів. У багатьох людей вони викликають негативні емоції", – радять фахівці.

Спальня з темно-сірими стінами та барвистими покривалами / Фото James Merrell