Щоб стати сусідами Джорджа та Амаль Клуні доведеться заплатити 5 мільйонів доларів. Рієлтори зазначають, що це єдина квартира, яка продається у цій будівлі. Розповідаємо, що відомо про елітні апартаменти.

Читайте також На що звернути увагу, вибираючи приміщення під магазин: поради девелопера

Серед зручностей у 100 E. 53rd St – цілодобова рецепція, бібліотека та фітнес-центр / Фото CORE

Особливості апартаментів

Кімната із панорамними вікнами / Фото CORE

Виставлена ​​на продаж квартира займає 185 квадратних метрів, висота стелі досягає трьох метрів. Згідно з лістингом, у помешканні є дві ванні кімнати, кухня та дві спальні з панорамними вікнами.

Кухня з барною стійкою / Фото CORE

Агенти з нерухомості додають, що апартаменти були спроєктовані як ідеальне місце для зустрічей із сім'єю та друзями. Ретельне планування та продуманість до деталей вилилися мінімалістичне приміщення із використанням світлих відтінків.

Одна з двох спалень / Фото CORE

Серед додаткових зручностей тут обладнано бібліотеку, спортивний зал та басейн. Також майбутні власники отримають ключ від ліфта, який веде до їхнього помешкання.

Важливо Яка пора року найвдаліша для покупки квартири: поради, які допоможуть зекономити

Скандали Клуні

Басейн та тренажер / Фото CORE

Ще у 2015 році зіркова пара засвітилася у кількох скандалах, пов'язаних із нерухомістю. Зокрема, під час ремонту їхнього маєтку у Лос-Анджелесі, сусіди неодноразово скаржилися на цілодобовий шум, який тривав понад рік. Невідомо, як цей факт вплине на пошук нових мешканців Нью-йоркських апартаментів. Але, враховуючи резонанс, це може затягнути процес продажу.