Плитка має як переваги, так і недоліки. Щоб зрозуміти, чи потрібна вам підлога саме з цього матеріалу, слід добре все обдумати.

Зверніть увагу Що таке технічний паспорт будинку та хто оплачує його виготовлення

Які переваги плиткової підлоги

Майже не потребує догляду

Багато хто обирає плиткову підлогу через те, що за нею не треба по-особливому доглядати. Вона буде зручна для людей, які багато працюють і мають мало часу на хатні справи. Усе, що треба, – це просто мити.

Водонепроникна та стійка до плям

Класти плитку в кухні чи ванній – дуже розумний вибір. Адже в кухні люди часто щось розливають, коли готують їжу. Те саме трапляється у ванній, коли приймають ванну або душ.


У кухні та ванній краще класти плитку / Фото Rubi

Недоліки

Холодна поверхня

Без опалення плиткова підлога холодна для ходьби в зимові місяці. Якщо ви любите ходити босоніж, то краще не встановлювати плитку в кількох кімнатах.

Не глушить шум

Якщо у вас коли-небудь була плитка, ви знаєте, що вона не дуже добре глушить звук. З цієї причини плитка може бути не найкращим варіантом для кімнат на другому поверсі. Варто хоча б стелити килим.

Плитка проти паркетної підлоги в кухні

Дерев'яна підлога – це про тепло й природну естетику. Ось чому багато власників будинків обирають її. Мити паркет досить легко.

Плиткова підлога вимагає такого ж догляду. Однак вам не доведеться бути настільки пильними щодо розливів при чищенні. Плитка – довговічна, а також стійка до води та плям.