Ще з першого дня російського вторгнення їхня команда надавала будівельні матеріали та техніку для укріплення міст, допомагала переселенцям, передавала спорядження військовим, а також створила окремий підрозділ добровольчого формування. Проте, зазначають представники КН РІЕЛ, наразі їхнє основне завдання – реалізація нових помешкань для українців.

Читайте також Укріплення міст та забезпечення житлом нових клієнтів: як працює фронт оборони КН РІЕЛ

КН РІЕЛ: де відновлено будівництво

У другій половині березня Корпорація Нерухомості РІЕЛ відновила ділову активність у Львові. Тоді девелопер повернувся до будівництва 28-ми будинків. Щобільше, за час війни кілька черг у двох львівських ЖК від РІЕЛу були введені в експлуатацію.


ЖК Nordica Residence від Корпорації Нерухомості РІЕЛ / Фото РІЕЛ

Зараз ми готові рухатися далі,
– зазначили у РІЕЛі після запуску діяльності у Львові.

Так, 16 травня девелопер анонсував відновлення будівельних робіт на 5-х об’єктах у Києві. Як пояснили представники РІЕЛу, таким чином їхня команда намагається якнайшвидше виконати зобов'язання перед клієнтами та надати можливість отримати право власності на нерухомість у зданих в експлуатацію квартирах.

Майстри вже повернулися до роботи на низці об'єктів. Серед них:

До того ж на введеній в експлуатацію першій черзі ЖК "Львівська Площа" розпочнеться оформлення права власності на квартири. Це відбудеться після запуску роботи нотаріальних реєстрів.

Де працюють відділи продажів КН РІЕЛ


ЖК Берег Дніпра від Корпорації Нерухомості РІЕЛ / Фото РІЕЛ

Також Корпорація Нерухомості РІЕЛ відновила продаж житлової та комерційної нерухомості. Наразі у столиці України працюють 3 відділи продажу:

  • на вулиці Глибочицькій,
  • на Повітрофлотському проспекті,
  • на Дніпровській набережній.

Зауважимо, що по деяких об’єктах може бути скоригований термін завершення робіт, що викликано ускладненим постачанням будівельних матеріалів, їх істотним подорожчанням та іншими обставинами, спричиненими ситуацією в країні,
– наголосили у КН РІЕЛ.

Однак, як компенсацію цих незручностей, представники корпорації обіцяють інвесторам забезпечення доступу до проведення ремонтних робіт, як тільки це дозволить будівельна готовність.