В США продаються будинки, надруковані на 3D-принтері: що в них особливого
Джерело:
DezeenУ США завершилося виготовлення квартету будинків, спроєктований фірмою Logan Architecture. Для реалізації проєкту використали спеціальний бетон, надрукований на 3D-принтерах. За реалізацію матеріалу відповідала технологічна компанія ICON.
Розробники стверджують, що завдяки інноваційним технологіям, їм довелося створити міцніший та довговічніший матеріал. Крім того, нові будинки стійкіші до погодніх умов.
Цікаво Найпривабливіші ЖК у Києві: як вони виглядають та де розташовані
Переваги матеріалів, створених за допомогою 3D принтерів
Технологія 3D-друку дозволяє створювати безпечніші та стійкіші будинки, які краще протистоять вогню, повені, вітру та іншим екстримальним умовам, – заявили в компанії ICON.
Надруковані на 3D-принтері елементи використали для зведення 2-х будинків з 2-ма спальнями та 2-х будинків, де розташовано 4 спальні. На друк матеріалів для кожного з них пішло від 5 – 7 днів. Будівництво завершилося у березні 2021 року.
Хоча всі будинки, надруковані на 3D-принтері, розрізняються за розміром і плануванням, всі вони схожі за зовнішніми та внутрішніми характеристиками. Верхні поверхи та дах з дерев'яного каркаса оброблені чорною металевою фальцевою покрівлею, а нижня сторона – червоним кедром.
Інтер'єр будинків
Інтер'єри будинків були розроблені дизайнеркою Клер Зіннекер, яка надихалася натуральними матеріалами: деревом, металом і бетоном. Для оформлення кімнат вона використала зелений, білий та теракотовий кольори. Особливий акцент інтер'єру – світильники, які поєднуються з натуральними матеріалами.
Завдяки використанню енергоощадних технологій, будинки зекономлять чимало коштів майбутнім власникам.