Обираючи житло своєї мрії, хочеться, щоб і сам будинок був ідеальним. Як виглядають найпривабливіші ЖК від Корпорації Нерухомості РІЕЛ у Києві, де вони розташовані та як купити там квартиру – читайте далі.

Важливо Чому у Києві не будують таких ЖК, як у Львові: забудовник озвучив нюанс

Що будує Корпорація Нерухомості РІЕЛ

Ми постійно експериментуємо зі стилями та рішеннями, беремо краще від світової та європейської архітектури, створюючи житлові комплекси, унікальні для України, – наголосили у Корпорації Нерухомості РІЕЛ.

Nordica Residence – сучасний житловий комплекс у Печерському районі столиці. У прогресивному ЖК у центрі Києва продумана кожна деталь: актуальний скандинавський архітектурний стиль, двір без автомобілів, лаунж-зона на даху, дитячий садок та інші зручності, які дозволяють жити на повну.

ЖК Nordica Residence від Корпорації Нерухомості РІЕЛ / Фото riel

Оk'Land – масштабний ЖК комфорт-класу у Солом'янському районі. Це три великих будинки з облаштованою територією. Тут будуть спортивні зони, дитячі майданчики, підземний паркінг, цілодобове відеоспостереження та охорона. Поруч ви знайдете все, що потрібно: супермаркети, магазини, фітнес-клуби, медичні заклади та дитячі садки.

ЖК Оk'Land від Корпорації Нерухомості РІЕЛ / Фото riel

Цікаво Де будуватимуть нові ЖК у Києві та чому є проблема з паркінгами: відверте інтерв'ю забудовника

"Берег Дніпра" – сучасний житловий комплекс у Дарницькому районі, який розташовується на березі Дніпра. Будинки привертають увагу красивими фасадами небесно-блакитного кольору з насиченими червоними акцентами. Великі вікна дозволяють насолоджуватися неймовірними краєвидами. Різні планування дають можливість обрати житло мрії. Поруч – великий ТРЦ, супермаркети, кінотеатр, метро, фітнес-клуби, медичні установи, школи та дитячі садки.

ЖК "Берег Дніпра" від Корпорації Нерухомості РІЕЛ / Фото riel

Forward — житловий комплекс для активних людей. Тут поєднується мінімалізм та конструктивізм. Підземний паркінг, цілодобова охорона та лише 10 хвилин пішки до станції метро "Лук'янівська".

ЖК Forward від Корпорації Нерухомості РІЕЛ / Фото riel

"Львівська Площа" – елітний будинок у класичному стилі, приклад сучасної європейської архітектури. Особливість будинку – неймовірні краєвиди на схили Подолу та центр Києва, які відкриваються з панорамних вікон квартир.

ЖБ "Львівська Площа" від Корпорації Нерухомості РІЕЛ / Фото riel

Проєкти Корпорації Нерухомості РІЕЛ — це житло для тих, хто шукає ідеальну квартиру у вдалих локаціях. Для того щоб обрати об'єкт нерухомості, звертайтеся до фахівців у відділах продажу.