Будинок вміщує пʼять спалень та "пропонує" чудовий вигляд на затоку Мекокс і Атлантичний океан. "Це надзвичайна власність. Дім розташований у найкращому місці поблизу селища Саутгемптон", – каже агент з лістингу Енцо Морабіто.

Зверніть увагу КН РІЕЛ поповнила портфель реалізованих будинків у Києві: особливості ЖК Ok'Land

Ванна кімната в будинку приголомшує

Власники придбали ділянку під будинок у 2014 році за 4,3 мільйона доларів. Житло площею 900 квадратних метрів збудували на замовлення в 2017 році. У будинку є тераса на даху та кухня просто неба.

Сучасні інтер'єри створені таким чином, що краєвиди видно майже з кожної кімнати, особливо з ефектної вітальні зі скляними стінами.

Краєвид зі спальні / Фото Realtor

Яскрава кухня оснащена глянцевими шафами, твердою стільницею та скляною задньою панеллю.

Під ногами – біла смоляна підлога з глянцевим покриттям. Це створює ідеальний контраст на тлі яскравих меблів та елементів декору.


Інтер'єр кухні облаштований зі смаком / Фото Realtor

Ванна виконана в стилі попарт. Вона така барвиста, що аж засліплює. Не кожен зможе пробути в ній довше, ніж декілька хвилин.

Дуже яскрава ванна кімната / Фото Realtor

Просторий основний люкс вміщує подвійну ванну кімнату та кабінет. Розсувні скляні двері розміром зі стіну захоплюють краєвид і виходять на приватну терасу.

У будинку також є невеликий бар, тренажерний зал, медіакімната, ліфт, гараж на чотири машини, кабінка біля басейну та приватний причал. Він розташований близько до океану та недалеко від Нью-Йорка.