Інтер'єр кухні часто роблять в нейтральних тонах, бо вони не набридають. А це ще й кімната, де ми проводимо багато часу. Якщо ви плануєте оновлення чи ремонт кухні, варто звернути увагу на "новий бежевий" відтінок.

Цікаво Квадрат за донат: ЛУН і РІЕЛ розіграють квартиру за внесок до фонду "Повернись живим"

Найкращий колір кухонних шаф

Теплі нейтральні кольори зараз однозначно домінують над холодними тонами. Це прагнення до тепліших тонів, мабуть, і зумовило популярність сіро-коричневого відтінку, який тепер ще обирають для кухонних шаф.

Якщо коричневий відтінок буває затемним, а сірий – часто занудним, то їхнє поєднання якраз створює ідеальний нейтральний тон. Цей відтінок поєднується з кількома кольорами та добре підходить як для сучасних, так і для традиційних кухонь.

Зазвичай це середній колір між дуже світлими або темними відтінками, який створює привабливе відчуття у вашому просторі та напрочуд стійкий до відбитків пальців і плям у місцях з інтенсивним рухом,
– пояснює британська консультантка зі стилю Лаура Стайлз.

Нерухомість Тренди і натхнення Світла кухня Сіро-коричневі шафи
Сучасна кухня у світло- та сіро-коричневих відтінках / Фото Alexandra Kaehler

Сіро-коричневий – земляний відтінок, який часто обирають як основний замість білого чи сірого. Адже ці абсолютні кольори можуть виглядати дещо різкими, що не можна сказати про теплі тони. Дизайнери переконують, що сіро-коричневі шафи зараз справді найкращий варіант.