Поєднуючи прекрасний дизайн сільського фермерського будинку та сучасного інтер'єру, дизайнери створили новий прекрасний стиль. Для нього характерні традиційні й природні елементи декору, багато дерева, нейтральні тони та затишна, тактильна текстура.

Зверніть увагу Захисні споруди в новобудовах: чи вплинуть укриття на вартість квартир і терміни здачі об'єкта

Сучасний сільський стиль – один із трендів 2024 року

"Ця тенденція була популярною і в 2023 році з тієї причини, що це надзвичайно гнучкий стиль. Хоч кожна людина має різний смак щодо дизайну помешкання, але він подобається усім. Малоймовірно, що сучасний сільський стиль кудись дінеться найближчим часом, оскільки він дуже універсальний", – каже американський дизайнер Брук Бердон.

Нерухомість Тренди і натхненняВітальня в сучасному сільському стилі / Фото Lulu and Georgia

В інтер'єрі сучасного сільського стилю використовують необроблену деревину, яку поєднують з чистими геометричними формами, щоб надати сучасності. Основні кольори – землисті, а це відтінки бежевого, коричневого, приглушеного оранжевого та жовтого, хакі й оливковий. Гарною родзинкою у сучасному домі будуть антикварні меблі та вінтажні аксесуари.

Нерухомість Тренди і натхненняКухня з приглушеними помаранчевими акцентами / Фото Mary Wadsworth

"Сучасна сільська тенденція завжди буде популярною естетикою в домі. Власники будинків завжди шукають способи використовувати більш природні текстури, створити гармонійний баланс між сучасною функціональністю та позачасовим дизайном", – переконані фахівці.

Річ у мінімалістських формах і використанні теплого дерева. Це два моменти, які викликають у людей відчуття зв'язку з природою, одночасно задовольняючи практичні потреби.

Нерухомість Тренди і натхненняЗатишна спальня в теплих нейтральних тонах / Фото Lulu and Georgia