Дизайнери помітили, що трендовими цьогоріч стали більш яскраві й теплі зелені. Очевидно, кожен власник хоче створити індивідуальний, тобто ні на що не схожий дизайн. Адже такі відтінки не зовсім "буденні" та універсальні.

Зверніть увагу Шість нових проєктів у Києві та ще п’ять – у Львові: КН РІЕЛ поділилася планами на 2024 рік

"Люди прагнуть отримати більше задоволення від кольорів і текстур, зі смаком експериментуючи з яскравим і сміливим дизайном, а не дотримуючись нейтральних, приглушених палітр, які домінували в сучасному дизайні останніми роками", – пояснює нью-йоркська дизайнерка інтер'єру Кортні Бреннан.

Темна зелень

Нерухомість Тренди і натхненняТемно-зелена вітальня з червоними акцентними стільцями / Фото White Arrow

Використання насичених темних кольорів робить простір затишним і витонченим. Відтінок темної зелені особливо добре "працює" в невеликих кімнатах, зокрема у вітальні чи на кухні.

Яскравий лайм

Нерухомість Тренди і натхненняЛаймові дверцята до комори на кухні / Фото Nina Farmer

Свіжі відтінки, як-от зелений лайм, з тонкими нотками жовтого, досить часто використовують в інтер'єрах у 2024 році. Хоча це тон стилю ретро, його можна з легкістю додавати в сучасні інтер'єри. Головне – робити це в міру, щоб не перевантажити дизайн таким яскравим відтінком.

Насичений трав'яний

Нерухомість Тренди і натхненняЯскраво-зелені кухонні шафи / Фото Purple Cherry Architects

Це досить гучний відтінок зеленого, але не так, як лаймовий. Дизайнери кажуть, що він приносить позитив у простір, одночасно освіжаючи його.