Величезний особняк продали минулого тижня приблизно за 13 – 14 мільйонів доларів. Це встановило новий рекорд – найвища ціна в передмісті. Раніше найдорожчим вважався будинок за 9,5 мільйона доларів, який продали у 2021 році.

Зверніть увагу Зелені зони, спортмайданчики, лаунж-зони: як КН РІЕЛ створює комфортне середовище для життя

Розкішний особняк, що вміщує 30 спалень

Особняк, схожий на будинок кінозірки Голлівуду, був комплексом розкішних квартир для пенсіонерів, перш ніж його виставили на продаж у жовтні минулого року.

Спочатку його намагалися продати за колосальні 20 – 21 мільйон доларів. Згодом він з'явився на ринку повторно за ціною, меншою на 7 мільйонів доларів.

Власність має площу 5027 квадратних метрів. Особняк почали будувати на початку 1930-х років. Спочатку це був двоповерховий будинок, який слугував житлом для власника мережі магазинів.

Колишній шарм зберігся у кількох кімнатах / Фото Realestate

У будинку зберігся оригінальний великий танцювальний зал, а також мозаїчна підлога з ініціалами першого власника. Усе це можна побачити біля входу на північний ґанок.

До власності належать ще чотири будівлі, що простягаються на 2 469 квадратних метрів. Вони розташовані на "другій найвищій точці Мельбурна, 118 метрів над рівнем моря з видом на горизонт".


Особняк розташований дуже високо, тому його добре видно звисока / Фото Realestate