Часто ми не помічаємо дрібних недоліків у ванних кімнатах, але вони можуть негативно впливати на вартість вашого будинку. Ось три найпоширеніші речі, які знецінюють вигляд ванної, що впливає на сприйняття всього будинку.

Зверніть увагу Названо найкращі будівельні компанії Львова: КН РІЕЛ – серед лідерів

Застарілі змішувачі та фурнітура

Ванні кімнати зі старою, зношеною сантехнікою не тільки мають непривабливий вигляд, а й викликають занепокоєння. Це може серйозно знецінити ванну кімнату та відштовхнути потенційних покупців житла.

"Оновлення змішувачів, душових насадок і рушникосушки до більш сучасних і стильних варіантів не тільки виглядає краще, а ще допомагає уникнути непорозумінь під час огляду", – каже рієлтор та інвестор Райлі Еннен.

Те саме стосується старих світильників.

Погане освітлення

"Тьмяне або різке освітлення — це помилка дизайну, яка може зробити ванну кімнату непривітною та меншою, ніж вона є насправді. Це також може перешкоджати функціональності та ускладнювати рутинні справи", – пояснює американська дизайнерка Яма Джейсон.

У ванній кімнаті краще встановлювати кілька видів світла: навколишнє, робоче та акцентне. Це підвищить естетичну цінність вашої ванної кімнати.

Застарілі візерунки

Нерухомість Тренди і натхненняВанна кімната з візерунковими шпалерами / Фото Rachel Chudley

"Ванні кімнати, що застрягли в минулій епосі, наприклад, із зеленою плиткою з авокадо 70-х або з "гучними" шпалерами 80-х, можуть значно знецінити простір", – говорить американська експертка з дизайну Кенні Клінгер.

Це індивідуальний дизайн, який до вподоби не всім. Сучасні покупці часто шукають стриманий інтер'єр.