Про це розповіла директорка Invest in Projects Анна Нестуля. За її словами, участь у події допоможе заручитися підтримкою сильних міжнародних партнерів у розбудові стійкого майбутнього та подоланні всіх викликів, пов'язаних із війною.

Читайте також Квартира з панорамними вікнами: чи купуватимуть таке житло після завершення війни

Як зауважила Нестуля, Expo Real – це найбільша європейська виставка нерухомості, що охоплює всі сектори ринку. Подія відбувається вже понад 20 років у Мюнхені на 75 тисячах "квадратах" виставкового центру Messe München. Минулого року в ній взяли участь 20 тисяч учасників із 52 країн, які представили проєкти понад тисячі компаній.

Україна вперше буде представлена стендом на Expo Real у Мюнхені. Київ є містом-побратимом Мюнхена. Ми бачимо сенс у тому, щоб створити форум не лише для столиці, а й для країни загалом, надати інформацію про можливості майбутньої реконструкції, налагодити співпрацю,
– прокоментувала участь України директорка виставок Expo Real Клаудія Бойман.

За її словами, український стенд площею 132 квадратних метри з невеликою сценою, пропонує можливості для зустрічей та дискусій. Концепцію українського стенда на Expo Real, а також програму заходів координує команда Invest in Projects, що спеціалізується на міжнародному просуванні проєктів ринку нерухомості та інвестицій.

Триденна програма включатиме відкриття за участю офіційних осіб та бізнесу, фандрейзингові заходи, дискусії та тематичні зустрічі з міжнародними гравцями, присвячені відновленню українських міст.