Стільниці, безумовно, стоять набагато далі в "списку важливості", але візуально вони займають стільки ж місця на вашій кухні. І вони є найбільш потрібними поверхнями у вашому домі, адже на стільницях ми виконуємо всі процеси приготування й оформлення страв. Ось чому дизайнери завжди рекомендують подумати про тип кухонної стільниці.

Зверніть увагу Яку квартиру обрати: плюси та мінуси життя на високих і низьких поверхах

Існує дуже багато матеріалів, з яких роблять стільниці, і всі вони мають плюси та мінуси. Тож експерти вирішили розповісти не про це, а про антитренди. Дізнайтеся, які кухонні стільниці вже не актуальні, і яких поверхонь варто уникати у 2024 році.

Гранітні

Граніт є популярним матеріалом для виготовлення кухонних стільниць. Його великою перевагою є те, що він міцний і відносно доступний серед інших каменів. Однак певні візерунки та кольори на граніті можуть зіпсувати зовнішній вигляд кухні.

Дизайнери мають на увазі ті види граніту, які використовували в дизайні класичних кухонь 1990-х років та на початку 2000-х. Вони коричневі або бежеві з блискучим, насиченим відтінком. Такі види граніту не мають місця на сучасних кухнях.

"Хоча граніт часто є бюджетним варіантом, кварц був би набагато кращим матеріалом в тих же цінових межах", – каже дизайнерка Меган Еванс

З плитки

Плиткова стільниця дуже непрактична і до того ж має застарілий вигляд. Якщо її зроблять неправильно, то у вас буде кухня 80-х. Чи буде це в тренді наступного року? Ви ніколи не можете бути впевнені.

"Також керамічна плитка може дуже легко тріснути – від падіння горнята, важкої сковороди або навіть від просто неправильного догляду. Це ускладнює процес приготування їжі", – кажуть дизайнери.

Нерухомість Тренди і натхненняПлиткова кухонна стільниця / Фото Mosaic Factory

Мармурові

Любов до мармурових стільниць у багатьох дуже сильна вже кілька років. Вони є найдорожчим варіантом, але чи варті вкладень? Можливо, ні.

Мармур стає антитрендом, як і керамічна плитка, бо за ним дуже важко доглядати. Людей це втомлює.

"Мармур неміцний і легко стирається. Якщо ви любите, як виглядає мармур, але хочете більш практичний варіант, рекомендуємо кварц. Він естетичний і надзвичайно міцний", – кажуть дизайнери.