Корпорація Нерухомості РІЕЛ працює з 2003 року. За період свого існування девелопер виріс у лідера ринку нерухомості Львова, а у 2013 році компанія вийшла на київський ринок, ще раз довівши свій професіоналізм.

Читайте також Яку квартиру купити для вигідної здачі в оренду: поради девелопера

18 років на ринку

За 18 років свого існування РІЕЛ дуже змінилась і виросла. В рік повноліття компанії можемо зробити певні висновки і підбити етапні підсумки – ми точно знаємо, як створити такий світ для кожного нашого клієнта, щоб він повертався до нас,
написав на своїй фейсбук-сторінці Генеральний директор Корпорації Нерухомості РІЕЛ Ростислав Мельник.

Завдяки Корпорації Нерухомості РІЕЛ понад 300 тисяч квадратних метрів стали домом для українців та іноземців. Це 60 об’єктів нерухомості, зданих в експлуатацію. В портфелі продажів знаходиться ще понад 800 тисяч квадратних метрів, які чекають на нових власників.

Так, помилки були, є і будуть, але без них немає розвитку та прогресу. Точно можу сказати, що пишаюсь своєю компанією та кожним її працівником, вдячний кожному нашому клієнту, дякую партнерам та підрядникам,
– підсумував Мельник.

Окрім цього Генеральний директор закликав переглянути відеоманіфест, який чудово передає ідею турботи про клієнта впродовж усього періоду співпраці.

РІЕЛ. Це твій світ – Відео з каналу Корпорація Нерухомості РІЕЛ

У компанії зазначили, що для будь-яких важливих моментів та великих змін нам потрібен власний простір і квартири РІЕЛ – ідеальний старт.

Завдяки великому асортименту, девелопер супроводжує своїх клієнтів на всіх етапах життя та завжди допомагає підібрати житло під конкретний запит. Все – щоб кожен отримав не лише нове житло, але й свій затишний світ.