Визначити, який колір найкраще підійде для вашої вишуканої спальні, може бути складно. Дизайнери вирішили допомогти й звузили перелік до п'яти найкращих тонів, які гарантовано зроблять спальню дорогою.

Зверніть увагу Квадрат за донат: ЛУН та РІЕЛ розіграють квартиру за внесок до фонду "Повернись живим"

Чирок

Нерухомість Спальня вишуканого кольору Чирок
Чирокові стіни у спальні з бузковим ліжком / Фото Furniture Village

Пофарбуйте стіни в синьо-зелений колір, який завжди в тренді та підходить для будь-якого простору. Чирок – це, по суті, темний бірюзовий відтінок. Він натхненний природою, але виглядає розкішним за звичайний зелений колір.

Фіолетовий

Нерухомість Фіолетова спальня
Бузково-фіолетова спальня / Фото Crown

Фіолетовий колір здавна вважають королівським – він надає кімнаті традиційного, старосвітського відчуття. Звичайно, все залежить від тону, який ви використовуєте. Уникайте всього надто яскравого та шукайте більш приглушені, "дорослі" відтінки, як-от світлий бузковий чи навпаки темний баклажановий.

Бежевий

Нерухомість Тренди і натхнення Бежева спальня
Спальня в теплих нейтральних відтінках / Фото Caballero

Так, нейтральні кольори мають не лише заспокійливий ефект. Вони з легкістю створять вишуканий фон для акцентних меблів та декору. Дизайнери радять обирати бежевий або ж вівсяний тони.

Теракотовий

Нерухомість Теракотова спальня
Висока теракотова стіна з білим віконним обрамленням / Фото Neptune

Теплий теракотовий – четвертий колір, який дизайнери назвали дорогим. Цей відтінок вони радять використовувати як додатковий чи для акценту, як у спальні вище.

Ніжно-зелений

Нерухомість Тренди і натхнення Зелена спальня
Блідо-зелена спальня зі смарагдовими акцентами / Фото Future

Кольори, що асоціюються з природою, завжди будуть розкішними та трендовими. Якщо для кухні дизайнери радять обирати смарагдовий відтінок, то для спальні спокійніший – ніжно-зелений.