Місцеві рієлтори кажуть, що "настав час мислити масштабно. Якщо ви коли-небудь мріяли мати власне поселення, це унікальна можливість!". Новому власнику чи власниці пропонують 28 будівель житлового та комерційного типу.

Зверніть увагу Купівля квартири в новобудові: що треба знати про акт приймання-передачі житла

Ціле поселення без трьох ділянок

Територія має площу 16 акрів, тобто близько шість гектарів. До Сан-Дієго звідти їхати близько години. Кажуть, що багато житлових будинків у містечку оновили, зокрема в житлах замінили підлогу та дах.

Агенти з нерухомості кажуть, що така власність має "потенціал для високого грошового заробітку", адже, по суті, продають всю центральну частину Кампо.

Єдина територія, яка не належить продавцю, – це пожежна частина. Вона охоплює три окремі ділянки, на яких розташована пошта, церква, магазин пиломатеріалів і меблів, а також житлові приміщення, які були колишніми армійськими казармами,
– розповіли агенти.

Нерухомість Тренди і натхнення Продають містечко
У Каліфорнії продають майже ціле містечко / Фото Michael Noriega

Рієлтори кажуть, що це особлива нерухомість, тому вона викликала значний інтерес. Потенційні покупці діляться своїми ідеями про те, що хотіли б зробити в містечку. Один чоловік казав, що побудував би на території мінікурорт. Ще один клієнт думав організувати там готельний бізнес типу "ліжко та сніданок".