Одну з таких віднайшов дослідник та фотограф Джанін Пендлтон. Чоловік поділився унікальними світлинами та розповів про свою захопливу подорож у часі.

Цікаво Як вигідно купити житло у Києві: український девелопер анонсував весняну акцію

Штаб-квартира, у якій пів століття ніхто не працює

Джанін Пендлтон подорожує світом у пошуках закинутих локацій вже 8 років. За цей час вдалось віднайти та зберегти у фотопам'яті чимало унікальних перлин, які назавжди покинуло людство.

Однією з таких виявилось галузеве приміщення колишньої штаб-квартири. Колись у гігантському комплексі дислокувався адміністративний штаб однієї з найбільших металургійних компаній Франції. Саме тут були зібрані найважливіші паперові записи металургійної промисловості країни: документи, угоди та фінансові звіти.


Старовинна друкарська машинка / Фото Boredpanda


Тут зберігали важливі документи / Фото Boredpanda

Зведена будівля була ще у 1890-х одразу з відомим на той час призначення. Тут не лише зберігали важливі папери, але й всіма можливими архітектурними методами демонстрували могутність металоконструкцій компанії.


Естетика старовинних коридорів / Фото Boredpanda

Французька сталеливарна промисловість зазнала краху у 1980-х, тоді ж втратили своє значення і офіси, які зараз забирає у свої тенета природа. Дослідив красу тамтешніх лабіринтів ззовні та всередині фотограф Джанін Пендлтон та поділився своїми унікальними роботами.


Старовинна велична будівля / Фото Boredpanda


Вітражний дах / Фото Boredpanda


Будівля, яку руйнує природа та час / Фото Boredpanda

Промислові руїни видались досліднику привабливими, а сама будівля дивовижно фотогенічна. Цікаво, що навіть ця могутня споруда не здатна встояти під тиском часу та природних умов.