Під прицілом зірок особняк мільярдера, який розташований у Лос-Анджелесі та коштує 64 мільйони доларів. Який він має вигляд та дизайн всередині, ділимось далі.

Цікаво Нове гніздечко зіркової пари: Аффлек та Лопес купили шикарний будинок в Лос-Анджелесі

Як виглядає будинок Лопес та Аффлека

Дженніфер Лопес та Бен Аффлек вже тривалий час тримають інтригу у мережі щодо свого майбутнього житла. Молодята вже встигли скасувати кілька угод протягом останнього часу, втративши сотні тисяч на оплаті інспекцій.

У лютому пара відмовилась від покупки елітного будинку за 34,5 мільйона доларів, а рік тому в березні скасувала угоду про придбання дому в Бель-Ейр за 50 мільйонів доларів.

Нещодавно подружжя помітили поруч з одним із найрозкішніших будинків Лос-Анджелеса. Пара претендує на нерухомість вартістю 64 мільйони доларів та площею понад 4800 метрів квадратних. На території розташувалась головна споруда з 6 спальнями та 10 ванними, гостьовий будинок площею 900 метрів квадратних, який включає 2 спальні та 4 ванні кімнати.

Крім того, на території є басейн, тренажерний зал та домашній кінотеатр. Схоже, партнери врешті знайшли нерухомість, яка обом до вподоби та може стати потенційним сімейним гніздечком.

Як виглядає будинок всередині

Особиста бібліотека / Фото New York Post


Вишукана кухня з розкішним дизайном / Фото New York Post


Коридор елітного будинку / Фото New York Post


Так виглядає їдальня / Фото New York Post

Домашній кінотеатр / Фото New York Post


Одна з 6 елітних спалень в головному будинку / Фото New York Post


Простора ванна кімната / Фото New York Post