У той час як тенденції меблів для спальні постійно змінюються, але незмінною залишається мета: створити простір, який випромінює спокій і є багатофункціональним. Ось дві цікаві ідеї, які варто спробувати в інтерʼєрі спальні.

Зверніть увагу Названо найкращі будівельні компанії Львова: КН РІЕЛ – серед лідерів

Вбудований приліжковий куточок

Нерухомість Тренди і натхнення
Синя спальня з куточком для ліжка / Studio Duggan

Чарівність вбудованих ліжок, також відомих як альков або ліжок-ящиків підкорила серця дизайнерів інтер’єру у 2024 році. Вони не лише максимізують простір, а й створюють "затишну гавань", де можна усамітнитися. Це ідеальне рішення в маленьких спальнях.

Окрім того, цей трюк можна застосувати до спальні з двома ліжками, які треба максимально відокремити одне від одного. Наприклад, коли у кімнаті сплять двоє людей.

Затишне сидіння у вікні

Нерухомість Тренди і натхнення
Вбудоване місце для читання у вікні та вінтажним ліжком / Фото Plaster & Patina

Незалежно від того, чи це м'яка канапа, чи сидіння під вікном, чи тахта біля ніжок ліжка – усі ці деталі сприяють розслабленню.

"Ми спостерігаємо тенденцію віддавати перевагу комфорту в спальні, але при цьому залишати її розкішною. Ми помічаємо, що клієнти більш відкриті до вбудованих куточків", – зазначає американська дизайнерка Александра Азат.

М'який куточок біля вікна – це наче завершальний штрих у спальні. Немає нічого кращого, ніж відпочивати на лежанці, спостерігаючи за всім, що відбувається зовні.