Школу збудували в 1923 році, і до початку 1990-х років там проводили уроки. Приблизно 15 років будівля пустувала, а вже в 2006 році її почали переробляти на житловий будинок. Зараз величезний будинок продають за 1,75 мільйона доларів.

Зверніть увагу Яскравий екстер'єр та вдале розташування: особливості ЖК "Голоські Кручі" у Львові

Розкішний та елегантний інтер'єр, який вас вразить

Після ремонту житлова площа в будинку займає близько 560 квадратних метрів. Ще понад 660 "квадратів" – величезна майстерня на нижньому рівні.

Коли подружжя купило будівлю, деякі оригінальні дерев'яні підлоги були гнилі, а в даху була дірка. Реконструкція тривала приблизно шість років, адже власники хотіли "торкнутися" кожного куточка.

На другому поверсі розташована кухня громадського харчування та танцювальний зал з підлогою колишнього спортзалу. Третій поверх – основне житлове приміщення. Він вміщує три спальні та інші кімнати, деякі з яких мають трохи індустріальну атмосферу.

Від школи залишилося лише кілька непомітних деталей / Фото Friedrich Iowa Realty

Інтер'єр виконаний переважно в м'яких білих та коричневих відтінках. Особливою деталлю в кожній кімнаті є розкішна люстра.

З того часу, як подружжя перетворило колишню школу на свій будинок, її відвідали багато людей. Цього року будівлі виповнилося 100 років, і зацікавлених на екскурсію було ще більше.