Такі рослини також стануть оригінальним декором. Про три найпопулярніших варіанти поговоримо далі.

Важливо Проблеми з паркуванням у Києві: чому забудовники неохоче будують паркінги

  • Венерина мухоловка

Мабуть, найвідоміша рослина-хижак. Венерина заманює мух і комарів до свого барвистого листя-пастки, які чимось нагадують щелепи. Після того як комаха потрапляє до "лап" мухоловки, рослина виділяє спеціальні ферменти. Це дозволяє отримати з жертви поживні речовини. Комаха може перетравлюватися протягом декількох днів, після чого стулки рослини відкриваються в очікуванні нової жертви.

Венерина мухоловка – мисливиця на комах / Фото flowersadvice

Цікаво Від яких шаф варто позбутися: 3 варіанти, яким не місце у вас вдома

  • Жирянка

Ця зелена рослина з невеликими квітами та листям, яке приваблює комах. Жертви, потрапляючи на листя, заплутуються в липких волосках. Після цього рослина виділяє ферменти для перетравлення комахи. Жирянка любить високу вологість, тому рекомендується регулярний полив (раз на два дні влітку і раз на тиждень взимку) і розсіяне світло.

Комахи, потрапляючи на листя рослини, опиняються у полоні / Фото flowertimes

  • Росянка

Ця рослина заманює комах своїм виглядом. На краях її листя – крапельки липкої рідини, які нагадують росу. Після того як жертва потрапляє на поверхню, листя скручуються. Перетравлюється комаха близько 2 – 3 днів. Росянка любить розсіяне світло та регулярний полив дистильованою водою. Ґрунт завжди має бути трохи вологим.

Росянка виглядає оригінально й стане красивим елементом інтер'єру / Фото flowersadvice