Щоб з'ясувати, чи не захаращують ваш простір побутові деталі, ділимося списком найрозповсюдженіших помилок.

До теми З оздобленням чи без: яку квартиру купити, щоб заощадити час та кошти

Магніти на холодильнику

Холодильник без магнітів виглядає естетичніше / Фото Unsplash

Дизайнери інтер'єрів застерігають, що магніти з різних куточків світу, дитячий алфавіт та стікери із нагадуваннями, які ми так любимо вішати на холодильник, є абсолютно недоречними в сучасній кухні. Якщо ви хочете створити простір, в якому це й справді виглядатиме доречно, передбачте спеціальну дошку для магнітів.

Побутова хімія

Засоби для чищення завжди повинні бути під рукою, тому прибирати їх у віддалене місце – не вихід. Натомість дизайнери радять перелити засоби для миття посуду в красиві дозатори або реалізувати приховану систему зберігання в мийці.

Аксесуари для домашніх тварин

Обирайте меблі для тварин відповідно до загальної стилістики оселі / Фото Unsplash

Існують акуратні меблі та аксесуари для тварин, але потрібно дуже постаратися, щоб їх знайти. Тому більшість господарів купують те, що пропонують в зоомагазинах, змирившись з тим, що знайдений елемент, хоч і вибиватиметься із загальної концепції квартири, проте принесе радість домашнім улюбленцям.

Насправді господарям тварин достатньо розширити список магазинів з відповідними товарами. На одному із них вдасться знайти нейтральні аксесуари. Також можна зробити меблі на замовлення. Це буде коштувати трішки дорожче, зате не доведеться терпіти некрасивий елемент у будинку.

Цікаво Важливі деталі: 5 речей, які зроблять затишним будь-який будинок

Прасувальна дошка посеред вітальні

Прасувальну дошку часто просто не прибирають і залишають стояти посеред кімнати, паралельно складуючи на неї повсякденний одяг. Якщо це ваш сценарій, спробуйте переформатувати меблі, облаштувавши спеціальний відсік, де буде зберігатися висувна дошка для прасування.

Взуття у передпокої

Облаштуйте розумне зберігання взуття в коридорі / Фото Unsplash

Через відсутність спеціальної системи зберігання, взуття хаотично накопичуватиметься у коридорі. Звісно, це псуватиме вигляд помешкання. Щоб взуття не вносило безладу у ваш будинок, встановіть тумбу або пуфи із ящиками.