У п'ятницю 5 серпня з'явилися новини, що сім'я Джонсонів все ж вирішила продати резиденцію на півдні Лондона. Скільки вони просять за житло – далі.

Читайте також Новобудови Києва з найкращими видовими квартирами

Скільки коштує резиденція, яка належала Борису Джонсону

Відомо, що триповерхова лондонська нерухомість площею близько 195 квадратних метрів виставлена на продаж за 1,6 мільйона фунтів стерлінгів (1,93 мільйона доларів США). У резиденції є чотири спальні та три ванні кімнати. Також у вартість входить приватний сад.


Борис Джонсон продає лондонський будинок / Фото Daily Mail

Поруч розташовується популярний парк, а сам район Кембервелл вважається одним із найелітніших у Лондоні.

У оголошенні вказано, що всередині резиденція оброблена вишуканим декором. Крім того, майбутнім власникам переходять жалюзі, дерев'яна підлога та радіатори. Загалом усі кімнати у будинку просторі та з природним освітленням.

На першому поверсі розташована прийомна з двома мармуровими камінами, дерев'яною підлогою, вбудованими книжковими стелажами. На тому ж поверсі розміщена кухня-вітальня, звідки відкривається вихід на задній двір та сад.


Інтер'єр в одній із кімнат / Фото Daily Mail

Вгорі основною кімнатою є спальня господарів. Її вікна виходять на парк. У ванній та спальній зоні є каміни. Ще дві гостьові спальні та ванна кімната розташовані на третьому поверсі.

Повідомляється, що до відставки прем'єр-міністра, Джонсони здавали будинок не менш ніж за 10 000 фунтів стерлінгів на місяць.