Цією новиною були здивовані навіть мисливці за будинками. Очевидно, теперішнім власникам літак став непотрібним, або ж вони тепер не мають де його паркувати.

Зверніть увагу Захисні споруди в новобудовах: чи вплинуть укриття на вартість квартир і терміни здачі об'єкта

Таємничий маєток із власним літаком

Особняк із шістьма спальнями в Пітерсфілді, Гемпшир, з'явився на ринку в п'ятницю за 3,95 мільйона фунтів стерлінгів. До власності належить також ставок, понад 4 гектари території та окремий гостьовий будинок. Реактивний літак, звісно, теж.

Нерухомість Тренди і натхнення
Чудовий маєток з величезною територією / Фото Savills

Як зазначили агенти з продажу: "Це пропозиція для тих, хто має глибокі кишені". Адже майбутні власники можуть жити в маєтку та одночасно здавати в оренду свій котедж.

В оголошенні вказують: "Цей приголомшливий дім і великі сади, розташовані на території престижного маєтку 1923 року. Його спроєктували одними з найвідоміших британських ландшафтних дизайнерів 20-го століття".

Нерухомість Тренди і натхнення
Сучасна оновлена кухня / Фото Savills

Хоча будинок має вже 100 років, він у чудовому стані. Одразу видно, що за ним доглядали й оновлювали за потреби. На фото видно одну зі спалень у маєтку, і вона без меблів. Тобто новим господарям потрібно буде ще вкласти кошти в облаштування житла.

Нерухомість Тренди і натхнення
Простора спальня з великими вікнами / Фото Savills