Кутова ділянка з молодими деревами так і спонукала теперішніх власників побудувати на цьому місці житло мрії. У 2016 році вони купили землю, а вже через два роки будинок був готовий. Зараз господарі вирішили переїхати, тож продають своє гніздечко за 6 250 000 доларів.

Зверніть увагу Інвестиції в нерухомість: як обрати об'єкт та забудовника

Навколо лише природа

Цей будинок є одним із найдорожчих у центральному окрузі Сіетла. І це виправдана ціна, адже такі краєвиди видно не з кожного будинку (уявіть, що ви можете побачити Каскадні гори, озеро Вашингтон і гору Реньє через свої вікна).

Ще одною цікавою особливістю будинку є зелений дах з відпочинковою зоною. Насолоджуватися такими краєвидами згори – просто ідеально. Перевага цього місця над іншими також у тому, що будинок майже не видно з вулиці, тобто він розташований у дуже приватному місці.

Нерухомість Тренди і натхненняЗелений дах / Фото Realtor

Сам будинок має площу 450 квадратних метрів. Він вміщує чотири спальні, кілька ванних кімнат, кухню та вітальню. В інтер'єрі скрізь використано кедр, який підсилює затишну атмосферу. Варто зазначити, що інтер'єр справді чудовий, адже він водночас розкішний і стриманий.

Сучасний дизайн інтер'єру / Фото Realtor

Надворі облаштована гідромасажна ванна та душ, а поруч ще й сауна. У внутрішньому дворику є два прекрасні сади, які "зазирають" у панорамні вікна будинку.