Будинок не дарма побудували саме в землі – це ідея екологічно чистого дизайну, щоб мінімізувати шкоду природі та регулювати температуру в домі. Це житло продають вперше – воно з'явиться на аукціоні 17 лютого.

Зверніть увагу Названо найкращі будівельні компанії Львова: КН РІЕЛ – серед лідерів

"Будинок Землі"

Коли ви заходите на територію власності через під'їзну дорогу Walls Creek Rd East, то все одно не побачите будинок. Щоб розгледіти його, треба опинитися поруч. На даху є навіть трава, щоб повністю замаскувати житло. Тобто власники можуть навіть косити свій дах.

Нерухомість Тренди і натхненняДах замаскований травою / Фото Realestate

Агентка з нерухомості, що займається продажем житла, поділилася, що за 26 років роботи не бачила навіть схожого будинку. "Це найнеймовірніша нерухомість. Це єдиний у своєму роді будинок… фотографії не передають належно", – сказала жінка.

Нерухомість Тренди і натхнення
Розкішна та сучасна вітальня / Фото Realestate

У будинку є вітальня, дві спальні з ванними кімнатами та кухня. Передня стіна повністю зроблена зі скла, що теж вражає. "Тож незалежно від того, перебуваєте ви в ліжку, душі чи вітальні, у вас буде ідеальний краєвид на пагорби та річку", – каже агентка.

Нерухомість Тренди і натхнення
Спальня з чудовим краєвидом за вікном / Фото Realestate

Це помешкання ідеально підходить для відпочинку від міста. Власникам дуже подобалося жити там, і вони сподіваються, що наступна сім'я полюбить це місце так само. Будинок є гарним приводом хоч на трохи втекти від міської метушні.