Доктор Джон Тейлор став відомим тоді, коли змінив спосіб приготування чаю. Він у 1970-х роках винайшов перемикач, який вимикає електричні чайники, як тільки вода закипає.

Тепер його величезний особняк з неймовірними дизайнерськими винаходами продають за понад 34 мільйони доларів.

Зверніть увагу Що чекає ринок первинної нерухомості у 2023 році: прогноз гендиректора КН РІЕЛ

"Найскладніший будинок" за найвищу ціну

Це найдорожчий будинок на ринку на острові Мен. Він побудований за допомогою передових технологій, що змусило навіть організувати стрес-тест.

Нерухомість Тренди і натхнення
Доктор Тейлор біля свого будинку / Фото Shutterstock

Випускник Кембриджу описав його як "найскладніший будинок, коли-небудь побудований". Він має еліптичну конструкцію та кам'яні сходи, закріплені лише на одному кінці.

Доктору Тейлору знадобилося сім років, щоб побудувати його. Це не просто дім, а й музей для історичних годинників. Особняк складається з кількох овальних кімнат, розташованих навколо овального атріуму з куполом.

Сучасні архітектори будують прямими лініями, але найскладнішою формою є еліптичний будинок. Я ніколи не любив робити те, що робили інші люди раніше,
– розповів Тейлор.

Нерухомість Тренди і натхнення
Стильний дизайн вітальні / Фото Shutterstock

Спочатку винахідник думав про будівництво будинку, який зміг би обертатися на кільцевій залізничній колії. Проте зрозумів, що це створить низку проблем, а також буде "трохи безглуздим".

Зрештою, маєток завершили в 2014 році. Тут є галерея, де представлені вітрини з колекціями мінералів і копалин. Також в будинку розміщений славнозвісний винахід доктора Тейлора – годинник Dragon Chronophage. На ньому зображений дракон, який щохвилини ковтає перлину.

Нерухомість Тренди і натхнення
Зверху висить відомий годинник із драконом / Фото Shutterstock