Цікавий будинок зі скляною стіною нагадує житло мрії з дитячих казок і оповідань. Дивлячись на атмосферу навколо, виникає враження, що це саме те місце для того, аби жити "довго і щасливо". Вартість будинку – 445 тисяч доларів.

Зверніть увагу Від вибору квартири до умеблювання: поради, які допоможуть облаштувати домашній кабінет

Чарівний будинок у маленькому містечку

Навіть якби будинок був розташований разом з усіма іншими в містечку, це все одно було б ідеальне місце. У Карроллтоні живе близько 3900 осіб, як у селі.

Житло збудували ще в 1977 році, але з фото стає зрозуміло, що її не один раз оновлювали, бо інтер'єр у дуже гарному стані. Будинок вміщує шість спалень, три ванні кімнати, двоповерхову велику кімнату зі скляною стіною, кухню-їдальню та офіс. Теперішні власники мають свій бізнес з виробництва меблів, тому багато предметів вони виготовили самі.

Затишний інтер'єр / Фото Realtor

Звичайно, найбільше вражає велика кімната зі скляною стіною від підлоги до стелі. Також гарним місцем є відкрита тераса з відпочинковою зоною.

Довкола будинок оточують мальовничі сади, а йти до нього треба через лісову стежку. Словом, атмосфера чарівна, як у казці. Хоча в цій місцевості дуже тихо, головна магістраль розташована недалеко, що дуже зручно.

Нерухомість Тренди і натхненняЛісова стежка, що веде до будинку / Фото Realtor

Агентка з продажу каже, що вже багато людей цікавилися купівлею будинку. Більшість сказали, що хотіли б у ньому жити, але здавати його в оренду на вихідні – теж гарна ідея.