Найдешевша квартира була продана за 25 тисяч доларів (близько 680 тисяч гривень). Де вона знаходиться і яке ще житло купували українці, розповіла генеральна директорка АН "Благовіст" (Київ) Олена Біберова.

Важливо У якому районі Києва купити квартиру: де зручно та комфортно жити

Найдешевша квартира і найдорожчий будинок

  • Найдешевшою квартирою, яка була продана у Києві в травні, став об'єкт площею 28 квадратних метрів. Житло розташоване на вулиці Новгородській у Солом'янському районі. Його купили за 25 тисяч доларів (близько 680 тисяч гривень).
  • Найдорожчою нерухомістю, яка була продана у травні, став приватний будинок у селі Лісники (Києво-Святошинський район). Особняк площею 610 квадратних метрів придбали за 1 мільйон доларів (27,2 мільйона гривень).

У травні обсяг інвестицій в столичну нерухомість зріс​ / Фото Pixabay

Цікаво Оренда квартир у Києві: за скільки можна винайняти житло

Що найчастіше купували у травні

14% від загальної кількості угод склали квартири вартістю до 50 тисяч доларів (близько 1,36 мільйона гривень). Це були одно- й двокімнатні квартири.

  • 45% угод – житло від 50 до 100 тисяч доларів (1,36 – 2,7 мільйона доларів). Це дво- й трикімнатні квартири у нових будинках у Солом'янському, Подільському та Дарницькому районах Києва.
  • 35% угод – нерухомість вартістю від 100 до 250 тисяч доларів (2,7 – 6,8 мільйона гривень). Це квартири в новобудовах в Голосіївському і Печерському районах.
  • 6% угод склали об'єкти нерухомості в ціновій категорії від 250 тисяч доларів. Наприклад, в Оболонському районі (вулиця Героїв Сталінграду) за 310 тисяч доларів (8,45 мільйона гривень) була продана 4-кімнатна квартира.